O nas

StickerApp powstało w wyniku spotkania drukarni ze szwedzkim programistą w 2011 roku. Jako część Stickers That Stick LLC mamy ponad 9 lat doświadczenia w drukowaniu personalizowanych naklejek. Wszystkie nasze materiały, maszyny i drużyna są specjalnie dobierani, aby zagwarantować Ci wspaniałe doświadczenie i dostarczyć produkty, które pokochasz.

Nasza drużyna składa się z ambitnych ludzi, w pełni oddanych misji umożliwienia naszym klientom tworzenia najlepszych naklejek na prostej w obsłudze stronie internetowej. Nieustannie pobudzamy naszą kreatywność i ulepszamy technologie, aby zostać najlepszym źródłem personalizowanych naklejek.

Zawsze cieszymy się z Waszych komentarzy i uwag, które pomagają nam ulepszać nasze usługi. Nie wahaj się napisać do nas na info@stickerapp.com albo dodaj komentarz do swojego następnego zamówienia, a na pewno weźmiemy Twoje sugestie pod uwagę.

Odwiedź nasz Instagram, aby zobaczyć nieskończone przykłady produktów, które stworzyliśmy i ponad 700,000 ludzi, którzy nam ufają i uwielbiają.