Personalizowane naklejki konturowe

Matka wszystkich naklejek. Indywidualne naklejki docięte do kształtu są naszym najpopularniejszym produktem i nie trudno zgadnąć dlaczego - naklejki konturowe są najlepsze do eksponowania twoich projektów.


Zacznij tutaj

DARMOWA DOSTAWA
Na terenie UE

NATYCHMIASTOWY PODGLĄD
W naszym edytorze

WYSOKA JAKOŚĆ
Perzonalizowanych naklejek

ODPORNE NA CZYNNIKI POGODOWE
2-4 lata trwałości na zewnątrz

O co chodzi?

Wszystko zależy od lini cięcia. Naklejki konturowe są docięte dokładnie do kształtu twojego projektu, w dowolnym rozmiarze i na dowolnym materiale. Daje Ci to prawdziwą wolność przy tworzeniu Twoich naklejek.

Ręka trzymająca naklejkę dociętą do kształtu z narysowanym kotem z tekstem
Ręka trzymająca naklejkę dociętą do kształtu z czaszką z zielonym dymem
Kreskówkowa naklejka inspirowana anime

W przeciwieństwie do naklejek na arkuszu , w naklejkach konturowych tniemy i naklejkę, i papierek na odwrocie. Linia cięcia może być bardzo zawiła, damy sobie radę.

A co z materiałem? Możesz wydrukować swoje naklejki na szczotkowanym aluminium , holo czy papierze kraft . Albo na jakimkolwiek innym materiale* – nie ma żadnych ograniczeń. A jeśli wybierzesz normalny materiał winylowy, możesz wybrać między wykończeniem z połyskiem lub matowym. Super, nie?

Nie ma też żadnych ograniczeń co do wielkości. Prawie. Możesz wydrukować naklejki tak małe jak 2.5x2.5cm albo tak duże jak 120x120cm.

Jeśli Twoja naklejka spełnia wymagania, oferujemy nacięcia na odwrocie dla łatwiejszej aplikacji. O, a skoro już mówimy o papierku na odwrocie, jeśli wybierzesz materiał winylowy, oferujemy również druk na papierku na odwrocie

Prawie wszystkie nasze materiały są odporne na zadrapania i warunki pogodowe, co znaczy, że będą wyglądały nieskazitelnie przez wiele lat, nieważne, gdzie je nakleisz. Kolejna zaleta to brak kleistej pozostałości, kiedy zdejmiesz naklejkę. Ale tak dla pewności, jeśli jest to dla Ciebie ważne, nie wybieraj naszego materiału supermocnego - jest stworzony do najbardziej ekstremalnych warunków, więc może zostawić smugę albo dwie (ale nic, czego nie da się wyczyścić).


Stwórz własne naklejki


*Poza naklejkami epoksydowymi, niestety nie jesteśmy w stanie dociąć powłoki żywicowej do kształtu

Szukasz inspiracji?

Zobacz naklejki poniżej. Cała gama różnych kształtów, rozmiarów i materiałów, które sprawiają, że Twoje naklejki są tak personalizowane, jak to możliwe.

Emiliobodymod Sticker
Tarboxx Sticker
Low Cloud Canada Sticker
Shopvalentina Sticker
Gala Jenkins sticker
Helloiamcion Sticker
Amanda Tulacz Sticker
Tumbs-sticker